Witam serdecznie na hidemyscar. Od dłuższego czasu myślałam nad stworzeniem czegoś swojego, gdzie mogłabym publikować swoje prace i w końcu się przełamałam. Mam nadzieję, moje twory się wam spodobają oraz że wypracuję u siebie systematyczność i posty będą ukazywać się przynajmniej raz na dwa tygodnie.
Nienawidzę pisać pierwszych notek na blogach. Zawsze wychodzą mi sztucznie, więc proszę mi wybaczyć, później powinno być lepiej ;;
Do rzeczy.
Moją przygodę z grafiką zaczynałam od Gimpa, a aktualnie tworzę w Photoshopie CS6. Zajmuję się tym ponad 4 lat (ale ten czas leci ;;) i, jak widać, nie zamierzam z tym kończyć.
W dzisiejszej notce możecie znaleźć starsze nagłówki oraz prace, które stworzyłam w ostatnich dwóch tygodniach. Sądzę, że można je od razu rozpoznać, bo są zrobione w totalnie innych stylach.
No to chyba wszystko. Mam nadzieję, że wam się spodobają ^^.
Nienawidzę pisać pierwszych notek na blogach. Zawsze wychodzą mi sztucznie, więc proszę mi wybaczyć, później powinno być lepiej ;;
Do rzeczy.
Moją przygodę z grafiką zaczynałam od Gimpa, a aktualnie tworzę w Photoshopie CS6. Zajmuję się tym ponad 4 lat (ale ten czas leci ;;) i, jak widać, nie zamierzam z tym kończyć.
W dzisiejszej notce możecie znaleźć starsze nagłówki oraz prace, które stworzyłam w ostatnich dwóch tygodniach. Sądzę, że można je od razu rozpoznać, bo są zrobione w totalnie innych stylach.
No to chyba wszystko. Mam nadzieję, że wam się spodobają ^^.
C) natt-liv, terriblecrash,
impressole, krypteriahg.DA,
breatherain, so-ghislaine.DA







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz